Niebezpieczna gra uczuć

8 listopada 2019

Są na świecie osoby, które za swój najważniejszy cel obierają sobie sprawienie, by wszystko szło zawsze po ich myśli. Nawet jeśli miałoby to oznaczać konieczność podporządkowania sobie innych. Często pomaga im w tym wrodzony urok, wdzięk i konkretne cechy charakteru. W oczach pozostałych wzbudzają podziw, onieśmielają i są w stanie z łatwością nimi manipulować, co tylko dodatkowo podbudowuje ich ego i wysokie poczucie własnej wartości. Niekiedy zdarza się jednak, że na ich drodze pojawia się wreszcie ktoś, kto pozostaje odporny na ich powab i znajduje się tym samym poza zasięgiem ich działań, wzbudzając konsternację. Znakomitym tego przykładem są losy Gordiana i Kiry, głównych bohaterów książki pod tytułem „Kara. Gordian. Tom 2” autorstwa Melissy Darwood.

Ryzykowna namiętność

Gordian to mężczyzna wzbudzający podziw. Jest wyjątkowo przystojny, co zapewnia mu stały wianuszek wielbicielek, pracuje jako trener sztuk walki i studiuje inżynierię. Wydaje się, że ma wszystko, co składa się na szczęśliwe życie, jednak niewiele osób wie o tym, jakie mroczne sekrety z przeszłości skrywa. Gdy poznaje swoją przybraną siostrę, Kirę, która pozostaje na niego zupełnie obojętna, nie potrafi przestać o niej myśleć. Gdy wyjeżdżają na wakacje do Grecji, zbliżają się do siebie coraz bardziej, choć Kira za wszelką cenę chce tego uniknąć. Namiętność okazuje się być jednak silniejsza od strachu i lęków, związanych z wcześniejszymi nieudanymi związkami. Gordian, który relacje z kobietami traktował przedmiotowo i sprowadzał je tylko do seksu, z niepokojem zauważa, że zaczyna czuć wobec Kiry coś więcej. Czy odważą się zaryzykować?

Historie pełne pasji

„Gordian. Kara” to drugi tom z cyklu książek noszącego tytuł „Gordian”. Obie części poświęcone są losom tytułowego Gordiana i jego przybranej siostry i przypominają szaloną podróż przez najróżniejsze odcienie emocji. Począwszy od pełnej pasji namiętności, przez lęk i zdecydowanie, na zaskoczeniu skończywszy. To odważne lektury, w których wątki erotyczne są nakreślone w nieszablonowy i interesujący sposób.

Melissa Darwood to pseudonim literacki polskiej pisarki, która specjalizuje się w publikacjach z takich gatunków, jak literatura erotyczna, literatura kobieca i obyczajowa. Z powodzeniem tworzy książki dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Wszystkie z nich posiadają bohaterów, wobec których nie można przejść obojętnie, duży ładunek emocjonalny i są napisane w lekkim, przyjemnym w odbiorze stylu. Dotychczas opublikowała już takie pozycje, jak: „Larista”, „Guerra”, „Tryjon”, „(Nie)zdobyta”, czy „Luonto”.

 

Tagi
Kategoria Książki #książki dla kobiet